باربری ونک : شامل بسته بندی و بیمه رایگان

باربری ونک

در جا به جایی ها موارد مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. وگرنه نقل مکانتان بدون مشکل و خسارت نخواهد بود. یکی از مهم ترین چیز هایی که باید در مورد آن اطلاعات کافی و لازم داشته باشید نحوه بسته بندی وسایل است تا در حین جا به جایی و حمل دچار شکستگی نشوند. مورد مهم دیگر، صحیح حمل کردن اثاث هست. هم چنین یک مورد دیگر هم خیلی موثر است و آن آگاهی از زمان مناسب برای حمل و نقل هست. ساعاتی از شبانه روز و یا روز هایی از ماه هستند که در این مواقع تردد وسایل نقلیه با دردسر مواجه می شود. همه ی این موارد با باربری ونک ( Vanak ) و شرکت اتوبار شهری ( Barbarishahrii ) قابل حل هستند. فقط کافیست هماهنگی های لازم را با کارکنان شرکت انجام دهید.

شماره باربری ونک

02122903302

شماره اتوبار ونک

02122900849

بسته بندی اختصاصی در باربری ونک تهران

بسته بندی اختصاصی در باربری ونک تهران

بسته بندی اثاثیه در منطقه ونک

همیشه یکی از اولین کار هایی که در نقل مکان ها باید انجام شود بسته بندی وسایل است. پکینگ یا بسته بندی اگر به صورت صحیح انجام گیرد می تواند ضامن سلامت و امنیت وسایل و لوازمتان باشد. بسته بندی اثاثیه در منطقه ونک آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. چون این کار به ماهر ترین و با تجربه ترین افراد سپرده می شود تا وسایلتان را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند. اما اگر بخواهیم به بعضی از ابزار و لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • جعبه یا کارتن: کارتن های محکمی هستند که اصطلاحا به آن ها 5 لایه هم می گویند و برای یک باربری بی نقص حرف ندارند.
  • بابل رپ یا نایلون حبابدار: یکی از اساسی ترین وسایل برای پیچیدن دور وسایل جهت جلوگیری از وارد شدن ضربه به آن هاست.
  • حوله ی نرم: بعضی وقت ها کارتن برای وسیله ای معین کمی بزرگ است و امکان جا به جا شدن وسایل در داخل جعبه و شکستن آن ها در حین حمل کردن وجود دارد. برای همین از حوله های نرم برای پر کردن فضای خالی داخل جعبه استفاده می شود.
  • چسب و طناب: بعد از قرار دادن وسایل داخل کارتن ها باید برای بستن و ایمنی بیشتر آن ها از چسب و طناب استفاده کنید.
خدمات باربری ونک تهران

خدمات باربری ونک تهران

بیمه رایگان باربری ونک

از آن جایی که امروزه مردم روی اثاثیه و وسایلشان خیلی حساس هستند و هم چنین کالا های قیمتی بیشتری به اثاث اضافه شده اند به همین دلیل مشتریان همیشه نگران سلامت و امنیت بار های خود هستند. باربری شهری تهران با بیمه رایگان باربری ونک وسایل این نگرانی را برطرف کرده است. بیمه برای تضمین امنیت وسایل و هم چنین آسودگی خاطر مشتری انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *