سوالات متداول باربری و اتوبار تهران (FAQ)

در هر تخصصی، متخصصانی برای پاسخگویی به ابهامات و پرسش های مطرحه از سوی دیگران آماده هستند. در زمینه ی باربری و نحوه ی کار آن ها نیز سوالات متداول باربری مطرح می شود که پاسخ به آن ها می تواند برای کسانی که عزم جا به جایی و نقل مکان کرده اند بسیار مفید باشد. در زیر چند نمونه از سوالات رایج در زمینه باربری تهران را با شما در میان می گذاریم.

سوالات متداول باربری

سوالات متداول باربری

  • آیا وظیفه ی باربری ها صرفا حمل و جا به جایی می باشد؟

از آن جایی که زندگی مردم به سمت ماشینی شدن و آسان تر شدن پیش می رود باربری ها نیز سهم خود را در این مورد به خوبی به انجام می رسانند و بخشی از کار خود را به توجه به آسایش مشتری اختصاص می دهند. تنها وظیفه ی باربری ها حمل و جا به جایی بار نمی باشد. بلکه از همان ابتدا و قبل از انجام هر کاری با شما و در کنار شما خواهیم بود.

  • باربری چه خدماتی را به مشتری ارائه می دهد؟

از ابتدایی ترین کار که مشاوره و راهنمایی می باشد تا انتهای فعالیت که تخلیه بار است، باربری و اتوبار تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان می باشد. بسته بندی همه ی وسایل ریز و درشت، لوازم شکستنی و اثاث بزرگ مانند مبلمان، قرار دادن آن ها در ماشین با دقت فراوان، جا به جایی این وسایل و تخلیه در مقصد مورد نظر از جمله خدماتی است که باربری ها ارائه می دهند.

  • آیا ضمانتی را در قبال وسایل قبول می کنند؟

باربری موظف است کالا هایی را که قرار است حمل و جا به جا کند، بیمه کند تا اگر آسیبی به یکی از لوازم وارد شد، مشتری نگرانی و یا دغدغه ای در این مورد نداشته باشد.

  • هزینه ی باربری چگونه محاسبه می شود؟

باربری ها معمولا به صورت ساعتی کار می کنند و نرخ و تعرفه را بر این اساس اعلام می کنند. هر باربری تعرفه ی مختص به خود را دارد. به ازای هر ساعت اضافه کاری، به نرخ مصوب باربری افزوده می شود.

  • آیا هزینه ی خدماتی مانند بسته بندی و وسایل لازم آن جداگانه حساب می شود؟

با توجه به اینکه تعداد لوازم مورد استفاده مانند کارتن و وسایل دیگر بسته به مقدار و تعداد کالاهای مشتری متفاوت است، بنابراین هزینه ی بسته بندی و لوازم مربوط به آن نیز به صورت جدا محاسبه می شود.