هزینه باربری در تهران

همه ی شرکت ها و اتوبارهایی که بصورت رسمی، فعالیت میکنند لیست کاملی از نرخ اتحادیه باربری و اسباب کشی را تحت عنوان تعرفه های باربری دارند. این لیست از قبل، توسط اتحادیه، به تمامی اتوبارهای رسمی ارسال شده است. علاوه بر این هزینه های باربری تهران برای هر کاری که در حین باربری انجام می دهید متفاوت است. لذا تعیین هزینه ها وابسته به نوع خدمات انجام شده است.

قیمت باربری در تهران

قیمت باربری در تهران

خدمات باربری تهران شامل:

  1. نوع ماشین: هزینه هر کدام از وسایل نقلیه برای جابجایی وسایل، متفاوت است. مثلأ پولی را که برای جابجایی با وانت انجام می دهید بسیار کمتر از پولی است که برای جابجایی وسایل با کامیون پرداخت میکنید.
  2.  هزینه کارگر: هزینه های کارگر بر اساس ساعت است. چنانچه کار کردن کارگر بیشتر از سه ساعت طول بکشد، به ازای تر یک ساعت کار اضافه، مبلغ ۳۰ هزار تومان به دستمزد کارگر اضافه میشود.
  3. بسته بندی: هزینه بسته بندی با توجه به لوازم موردنیاز برای بسته بندی هریک از وسایل در سایز و اندازه های مختلف، ملزم به پرداخت هزینه است. چنانچه مدت زمان بسته بندی طول بکشد، زمان اسباب کشی زیاد میشود و این مورد نیز در تغییر هزینه ها موثر است.

اتحادیه باربری

اتحادیه باربری هر استان و شهری ملزم به ارسال به موقع و شفاف تعرفه ها به تمامی اتوبارهایی است که بصورت رسمی درحال فعالیت هستند. علاوه بر این رسیدگی به شکایت ها و دلایل عدم رضایت مشتریان، از باربری ها از وظایف اتحادیه ها می باشد. چنانچه در حین جابجایی وسیله ای مفقود شود و یا آسیب ببیند و یا هر مورد دیگر که باعث نارضایتی مشتری از اتوبار مربوطه شده باشد، و در مقابل اتوبار و کارگران آن آماده ی رسیدگی و پاسخگویی به نیاز و پرداخت ضرر مشتری نباشند، اتحادیه مؤظف است که در مقابل مراجعه مشتری به آنجا، مشکل را رسیدگی کند. لذا تمامی کارها و خدمات باربری ها  کنترل میشود. تمامی این موارد مختص باربری های رسمی است و اتحادیه هیچ مسئولیتی را در قبال خدمات باربری های غیررسمی به عهده نمیگیرد. لذا بهترین کار، انتخاب باربری های رسمی برای انجام کلیه ی خدمات حمل و جابجایی است. به این صورت که در جریان هرگونه رخدادی، نهادی برای رسیدگی به آن وجود دارد و جبران مافات مینماید.

هزینه بسته بندی در تهران

هزینه بسته بندی در تهران

قیمت باربری

تمامی قیمت ها و هزینه های باربری های رسمی، کاملأ هماهنگ با نرخ اتحادیه باربری می باشد. دریافت هرگونه هزینه اضافی از مشتریان، غیرقانونی میباشد و لذا گرفتن هزینه ی کمتر بانی بر تخفیف های اتوبار مربوطه به مشتری بوده و کاملأ بدون عیب است و به معنی انجام خدمات بی کیفیت نیست. قیمت باربری ها برای بارها و ارسال های مختلف متفاوت است. بطور مثال، هزینه حمل و جابجایی بار بصورت درون شهری، بسیار متفاوت تر از هزینه ارسال و جابجایی همان بار بصورت برون شهری است. قیمت باربری در سطح درون شهری، بصورت محاسبه ی جدای هزینه ی تمامی خدمات است. این امر برای جابجایی های برون شهری نیز مورد تایید است. با این تفاوت که وسایل نقلیه و مسافت بیشتری برای ارسال های برون شهری وجود دارد و همین موارد ملزم به دریافت هزینه های جدا و بیشتر است.

قیمت باربری اثاث منزل تهران

وسیله نقلیه بازه زمانی هزینه (قیمت) نرخ کار بابت هر ساعت کار بیشتر

وانت و نیسان بار زیر دو ۲ ساعت ۴۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰ تومان ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان

کامیون، خاور ۶۰۸ و خاور ۸۰۸ زیر سه ۳ ساعت ۷۰,۰۰۰ تا ۹۰,۰۰۰ تومان یک سوم قیمت

اجرت کارگر زیر سه ۳ ساعت ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ تومان یک سوم نرخ اعلام شده

* کامیون سبک مثل خاور ۶۰۸، خاور ۸۰۸ و ایسوزو (مسقف و بدون سقف) می باشد.

هزینه ساعت اضافی جهت کامیون از ساعت سوم و برای وانت و نیسان بار از ساعت دوم به بعد محاسبه می گردد.

* ظرفیت بار وانت زیر یک تن و برای نیسان بار زیر دو تن و نیم می باشد.

**** حق الزحمه و اجرت کارگران به ازای هر سرویس از ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ تومان متغیر است.

* اگر راننده در حمل و جابجایی و چیدن اثاث و وسایل دخیل باشد و به کارگران کمک کند، به عنوان کارگر در نظر گرفته می شود. نرخ اتحادیه باربری

قیمت باربری یخچال بر اساس قیمت اتحادیه

هزینه حمل یخچال ساید بای ساید هر طبقه، 11 تومان.

هزینه حمل یخچال تک درب  هر طبقه، 9 تومان.

نرخ باز و بسته نمودن درب یخچال سایدبای ساید، 23 تومان

تعرفه باربری

باتوجه به اینکه هزینه تمامی خدمات باربری توسط اتحادیه مشخص می شود، نحوه محاسبه هزینه نیز برای مشتری، همان تعرفه مشخص شده از سوی اتحادیه که برای باربری ارسال میشود، است. با توجه به خدمات باربری و نوع جابجایی های مشتری، هزینه ها کاملا محاسبه میشود. این درحالی است که هرکدام از خدمات باربری که انجام شود هزینه ای جدا را در بر خواهد داشت. مثلأ هزینه جابجایی بار در یک آپارتمان ۱۰ طبقه، بصورت حمل و جابجایی بار از طبقه دوم نسبت به طبقه هشتم متفاوت است. به این گونه که حمل بار با آسانسور و یا از طریق راه پله و حتی مسافتی که پیاده باید طی شود متفاوت خواهد بود. تمامی این موارد جزء تعرفه های باربری بوده و تمامی باربری ها آنرا اجرا میکنند. اینگونه هزینه کل برای مشتری، بصورت جامع محاسبه میشود و مشتری میتواند با جمع بندی خدمات و هزینه های آن، چرایی و چگونگی هزینه ها را دریابد. نرخ اتحادیه باربری

قیمت باربری اثاثیه منزل 

حمل اثاثیه منزل ملزم به بسته بندی دقیق و مرتب است تا از واردشدن هرگونه خسارت و  آسیبی به وسایل در حین جابجایی جلوگیری شود. حمل اثاثیه توسط کارگر و بسته بندی آنها از خدماتی است که تعرفه های جدا دارد. چنانچه باربری که مشتری انتخاب میکند مجوز داشته باشد و بصورت رسمی فعالیت کند، هزینه ها را برابر با نرخ اتحادیه اخذ میکند و اتحادیه در برابر هرگونه هزینه زیادی پاسخگو مشتری میباشد. اما دربرابر باربری های غیررسمی که از مشتری هزینه های زیاد اخذ کنند، اتحادیه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. باتوجه به نرخ اتحادیه، حمل وسایل بزرگ منزل مانند یخچال و پیانو و بوفه نسبت به سایر وسایل منزل متفاوت خواهد بود. در زیر چند نمونه از قیمت ها را شرح میدهیم.

قیمت حمل اثاثیه در تهران

  • جابجایی اثاثیه منزل با ماشین خاور برای ۳ ساعت کارکرد ۱۵۰-۱۳۰ هزارتومان بصورت درون شهری خواهد بود.
  • جابجایی اثاثیه منزل با نیسان بار ۱۰۰-۸۰ هزارتومان بصورت درون شهری خواهد بود.
  • دستمزد کارگر حمل اثاثیه منزل برای ۳ ساعت و طبقه همکف به همکف ۴۰ هزارتومان خواهد بود.
  • اگر تعداد طبقات بیشتر شود، به ازای هر طلقه هزینه ای مابین ۱۰ تا ۱۵ هزارتومان اضافه میشود. نرخ اتحادیه باربری
باربری اثاثیه منزل در تهران

باربری اثاثیه منزل در تهران

نرخ باربری اثاث منزل بر مبنای نرخ اتحادیه باربری

باتوجه به اینکه قیمت حمل عده ای از وسایل جدا محاسبه میشود، در زیر لیست تعدادی از وسایل منزل را باتوجه به هزینه های آنها بیان کرده ایم. چنانچه باربری شما در زمان هماهنگی و شرح هزینه ها، نرخی را ارائه داده باشد و در آخر همان نرخ نسبت به همان وسایل، متفاوت باشد و کاملأ از تفاوت آن و ناهماهنگی هزینه ها با نرخ اتحادیه مطمئن شدید ، میتوانید مورد را به اتحادیه گزارش دهد.

حمل یخچال ساید بای ساید برای هر طبقه 12 تومن

حمل گاو صندوق برای هر طبقه بین 10 تا 35 هزارتومان

حمل شیشه نهارخوریبرای هر طبقه بین 5 تا 10 هزارتومان

نحوه محاسبه هزینه های باربری

از آنجاییکه حمل و جابجایی هر وسیله ای متفاوت است لذا هزینه های باربری برای آنها نیز متفاوت خواهد بود که در زیر نمونه هایی را توضیح داده ایم.

تعداد طبقات آپارتمان: با توجه به اینکه بار از طبقه چندم آپارتمان مبدأ به طبقه چندم آپارتمان مقصد جابجا میشود، هزینه ها متفاوت بوده و به ازای طبقات اضافه، هزینه بیشتر اعمال میشود.

نسبت تعداد اثاثیه منزل: نحوه محاسبه ی هزینه باربری نسبت به تعداد و میزان وسایل مشتری متفاوت است. اگر حمل و جابجایی وسایل کم و با یک بارگیری و بصورت درون شهری انجام شود، نسبت به بارگیری وسایل بیشتر و تعداد دفعات بارگیری بیشتر و بصورت برون شهری‌، هزینه ای متفاوت خواهد داشت.

قیمت باربری اثاثیه منزل 

تعداد کارکنان: کارگر بیشتر باعث سرعت عمل بیشتر میشود و زمان حمل و جابجایی کوتاه میشود. در عوض تعداد کارگران بیشتر، باید هزینه بیشتری اعمال میشود. بسته بندی اثاثیه منزل: بسته بندی تخصصی و اصولی وسایل ملزم به هزینه بسته بندی بیشتر است. بسته بندی ساده وسایل نیز ملزم به پرداخت هزینه کمتری است. ماشین حمل: هر کدام از وسایل نقلیه هزینه جداگانه دارند. حمل بار با وانت و خاور و کامیونت و غیره نسبت به برون شهری و درون شهری بودن آن متفاوت است. حمل اثاثیه سنگین: برای یخچال و گاوصندوق و بوفه و سایر وسایل که بعنوان وسایل سنگین درنظر گرفته شده اند، هزینه های جدا محاسبه میشود. نرخ اتحادیه باربری