سیاست باربری شهری + خط مشی شرکت اتوبار شهری تهران

سیاست و خط مشی های شرکت باربری شهری

 1. از مهمترین سیاست و خط مشی ما شرکت که شاید واژه ای کلیشه ای باشد جدا جلب رضایت تمامی مشتریان خود میباشد نارضایتی حتی یک مشتری نشانه ضعف در مدیریت و نقصی در نوع خدمات دهی میباشد بدیهی است جهت جلوگیری از این امر شرکت حمل اثاثیه لازم دانسته پی و ساختار و خدمات رسانی شرکت را که همان نیروهای مجرب و حرفه ای میباشند را سامان دهی و نسبت به نوع خدمات رسانی هر کدام کاملا توجیه نماید
 2. یکی دیگر از سیاست های کاری این شرکت باربری اعتماد سازی مشتریان نسبت به شرکت می باشد. لذا جهت محقق شدن این امر شرکت بر آن شده از بدو اولین تماس مشتری تا آخرین مرحله خدمات رسانی همواره له تمام وعده های داده شده عمل نماید و خوش قولی و راستگویی به مشتری را همواره مد نظر قرار دهد.
 3. از اهداف و سیاست های کاری دیگر شرکت باربری تهران دوری و اجتناب از حاشیه ی کاری میباشد با توجه به این که تمام نیروهای خدماتی این شرکت باربری کرج کاملا حرفه ای، متخصص و با سابقه میباشد احتمال خسارت به مشتری به صفر رسیده است تاکید جدی شرکت (اتوبار شهری) به کارگران خود قبل از هر چیزی اخلاق مداری،چشم پاکی،دست پاکی و رعایت تمام شئونات اخلاقی میباشد.
 4. رعایت انصاف چه در هنگام اخذ هزینه های مربوطه چه در زمان خدمات باربری به مشتریان عزیز قطعا در ابتدای کار و هنگام رزرو کردن ماشین منشی های شرکت با توجه به کم بودن اثاث و لوازم یا کوتاه بودن مسیر بارگیری و تخلیه تحقیقات لازم را انجام و لحاظ خواهند کرد گرفتن تخفیف درهنگام رزرو ماشین حق مشتری میباشد ولی بعد از رزرو و تعیین ساعت بارگیری و ابلاغ هزینه ها به راننده به هیچ عنوان از مبلغ تعیین شده کسر نخواهد شد.
 5. مشتری حق دارد خط مشی ما تعیین ساعت شروع بارگیری را تعیین نماید، حتی اگر چندین مرتبه ساعت رسیدن ماشین را تغییر دهد به نظر ایشان کاملا احترام میگذاریم، ولی اگر بعد از حرکت ماشین و کارگر ها یا هنگام رسیدن ماشین و کارگرها به درب منزل مشتری چنانچه ساعت بارگیری تغییر کند یا بارگیری کنسل اعلام شود، مشتری متحمل پرداخت هزینه کنسلی میشود. معمولا اگر هیچ گونه باری به ماشین وارد نشود یک سوم کل مبلغ ولی اگر چند تیکه اساس بارگیری شود بعد کنسل کند نصف کل هزینه بابت خسارت کنسلی از مشتری گرفته میشود‌.

با تشکر از مشتریان عزیز محترم

مدیریت باربری و اتوبار شهری تهران

 

3 پاسخ
 1. ntc33 login
  ntc33 login says:

  My partner and I stumbled over here by a different website
  and thought I may as well check things out. I like what I see so now i
  am following you. Look forward to finding out about your web page again.

  پاسخ
 2. ntc33 login
  ntc33 login says:

  My partner and I stumbled over here by a different
  website and thought I may as well check things out. I like what I see so now i am
  following you. Look forward to finding out about your web page again.

  پاسخ

تعقیب

 1. […] گرامی و دوستان عزیز بعد شرح اهداف و سیاست های کاری شرکت در مقاله قبلی، حال بر آن شدیم جهت آشنایی بیشتر مشتریان […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *