خدمات ما (Our Services)

خدمات باربری شهری در تهران

مشتریان گرامی و دوستان عزیز بعد شرح اهداف و سیاست های کاری شرکت در مقاله قبلی، حال بر آن شدیم جهت آشنایی بیشتر مشتریان با اصطلاحاتی که هنگام تماس با شرکت های باربری تهران یا هنگام جا به جایی اثاثیه قطعا با آنها برخورد میکنید را مختصرا توضیح دهیم (خدمات باربری شهری)، از آنجا که خانواده‌های زیادی از ما ایرانی ها مستاجر هستیم و هر ساله با واژه اسباب کشی برخورد خواهیم نمود و هر ساله با این کار رغبت انگیز دست به گریبانیم، واژه هایی مانند: باربر _ بارچین _ کامیون _ کامیونت _ وسایل هزینه دار _ کارگر فنی _ کارگر بسته بندی_ پتو پیچ کردن.

خدمات باربری شهری

خدمات باربری شهری

  1. باربر: کارگری است متخصص در حمل اثاث منزل یا لوازم اداری این کارگرها نحوه بلند کردن، چگونه حمل کردن را کاملا میشناسند، لذا حمل اثاث توسط باربر و باربری تهران کاملا امن حمل میشود و دچار خسارت و صدمه نمیشود.

تذکر: استفاده از نیروهای غیر حرفه ای مانند دوستان و آشنایان که گاها برای صرفه جویی در هزینه اسباب کشی استفاده می کنند باعث آسیب رسیدن جدی به بار و حتی خود ایشان میشود. بلند کردن اجسام سنگین بدون تجربه متحمل خسارت جبران ناپذیری خواهد شد.

  1. بارچین: به شخصی اتلاق میشود که چیدمان اثاثیه و لوازم را در کامیون یا نیسان را  به صورت استاندارد میداند،  وسایل حساس و شکننده را طوری با دیگر وسایل مچ میکند که کوچکترین آسیبی به بار نرسد به جرات میتوان گفت سخت ترین و حساس ترین قسمت حمل اثاثیه بارچینی  درون ماشین میباشد. لذا استفاده از افراد آماتور که هیچ گونه شناختی از بار چینی ندارند و صرفا راننده کامیون میباشند باعث رسیدن خسارت جدی به کلیه بار میشود.

تذکر: استفاده از پگ های ضربه گیر با تلفظ (مشماهای حبابدار ) جهت وسایل حساس و گران مانند یخچال، لباسشویی،وسایل شکننده باعث ایمن ماندن لوازم و سهولت کار بارچین میشود.

مهم: (هزینه ای که جهت بسته بندی اثاثیه استفاده میشود خیلی ناچیز تر از خسارت وارده به ان لوازم است)

وسایل هزینه دار: در هنگام جابه جایی وسایل یک خانه یا اداره یک مبلغی  بابت کرایه ماشین دریافت میشود یک هزینه بابت اجرت تعداد کارگرهاست به طور مثال مبلغ ۱۵۰ بابت کرایه ماشین و۱۶۰ هزار تومان بابت اجرت ۴ نفر کارگر از قرار هر نفر ۴۰ هزار تومان.تعداد وسیله ای که از طرف اتحادیه تعیین شده به علت سنگینی وسیله یا قیمت بالای آن یا حساسیت زیاد ان به نام وسایل هزینه دار به ازای حمل هر طبقه مبلغی تعیین شده یا توافقی دریافت میشود. مانند یخچال ساید بای ساید.به طور مثال یخچالی که از طبقه سوم به طبقه چهارم ساختمان دیگر حمل شده اگر بابت هر طبقه ۱۰ هزار تومان گرفته شود که تعداد هفت طبقه طی شده است میشود ۷۰ هزار تومان.

(مهم )وسایل هزینه دار متعارف: ۱_یخچال ساید یا بیست فور به بالا ۲_گاوصندوق ۳_شیشه میز ناهار خوری شیش نفره به بالا ۴_پیانو ۵_تردمیل ۶_بوفه سنگین یا دو تیکه ۷_دستگاه های سنگین اداری مانند دستگاه کپی۸_میز بیلیارد

بسته بندی، بسته بندی،  بسته بندی استاندارد چگونه است؟

به شخص متخصص که حرفه اش بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل حساس و شکننده منزل یا اداره می باشند را میگویند این شخص قسمت های حساس یک وسیله ی حساس را میشناسند. با استفاده از کمترین متراژ چسب و رول و ضربه گیر، وسیله را کاملا امن بسته بندی میکند. مثال: برای بسته بندی یک شیشه شیش نفره ناهار خوری باید یک نوار ضربه گیر به عرض ۱۵ سانتی متر را به طور چندین متر ببرد و چندین لایه به دور لبه شیشه ببندند بعد از این که نوار توسط چسب های کوچک ثابت شد با استفاده از چسب ۵ سانتی دور تا دور شیشه از بالا به پایین بسته میشود دو طرف شیشه ضربه گیر لازم ندارد.

نحوه صحیح بسته بندی

یک پک بسته بندی شامل سه بسته (حبابدار _ سلفون _ چسب پهن ۵ سانتی) می باشد. پس بنابراین برای یک بسته بندی محکم و ایمن باید اول یک لایه حبابدار دور وسیله بسته شود و به وسیله چسب پهن ثابت و فیکس شود و در آخر به وسیله سلفون دور تا دور وسیله را مثل پیله ابریشم میپیچیم.

کارگر جهت باربری و بسته بندی

تذکر: در هنگام بسته بندی در صورت نبود یکی از این سه قسمت پگ بسته بندی کامل نمیشود. ضربه گیر بدون استفاده از سلفون با اولین جابه جایی باز میشود و برعکس پیچیدن به تنهایی سلفون دور وسیله باعث ایمنی ان نمیشود فقط مانع رسیدن گردو خاک به روی وسیله است معمولا خوش خواب را به علت خاکی نشدن ان هنگام جابه جایی سلفون پیچ میکنند. خدمات باربری شهری

دوستان گرامی امیدوارم مانند همیشه باربری شهری را امین خود دانسته.

با تشکر          مدیریت باربری شهری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *