باربری گاندی

شماره تماس باربری گاندی

02122903302

شماره تماس اتوبار گاندی

02122900849

باربری در گاندی

باربری در گاندی زیرمجموعه ی اتوبار شهری آماده خدمت رسانی همیشگی با خدمات منحصر بفرد به ساکنان محله گاندی می باشد. یکی از موسسات حمل و نقلی که توانسته وظایف خود در امر حمل بار و جا به جایی را به خوبی ادا کند. از مهم ترین و بارز ترین ویژگی های آن می توان کادر حرفه ای و کارآزموده ای را نام برد که دارای تجارب فراوان در زمینه ی حمل و نقل هستند. حمل اثاثیه ی منزل و ادارات، بسته بندی ویژه و تخصصی، حضور در محل در کوتاه ترین زمان ممکن، حمل بار به هر نقطه ای از کشور از دیگر مزایای این موسسه می باشد. بسته بندی ها معمولا به صورت تخصصی و حاصل تجارب زیاد است که اطمینان کار را دو چندان می کند. با سپردن بار های خود به شرکت ما، جا به جایی و نقل مکانی مطمئن و آسوده را تجربه کنید.

اتوبار و باربری گاندی تهران

اتوبار و باربری گاندی تهران

حمل بار و اثاثیه گاندی

گاندی در واقع نام یک خیابان در نزدیکی میدان ونک می باشد که در منطقه 3 و 6 شهرداری تهران واقع شده است. اتوبار شهری با برقراری یک نمایندگی در محله ی گاندی، حمل بار و اثاثیه گاندی را نیز تحت پوشش قرار داده است. با توجه به سابقه و تجربه ی پرسنل مجرب این اتوبار، از صفر تا صد کار ها با نهایت دقت و تمرکز و در عین حال با سرعت فراوان پیش می رود. در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات مدرن و به روز و هم چنین رانندگان حرفه ای و مجرب به حمل و نقل ها سرعت بیشتری بخشیده است. سرویس دهی به صورت شبانه روزی و همه روزه می باشد و شما عزیزان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با همکاران ما برای هماهنگی های بیشتر تماس بگیرید.

قیمت و هزینه باربری در محدوده گاندی

اتوبار گاندی خدمات بیشماری به هم وطنان گرامی ارائه می دهد. از جمله ی این خدمات می توان به بسته بندی تضمینی و مطمئن، حمل اصولی و انتقال استاندارد اثاثیه به داخل وسایل حمل و نقل، ارزیابی های قبل و حین باربری تهران و بیمه ی رایگان وسایل اشاره کرد. حمل اثاث از جمله کار های دشواری است که به تنهایی و در صورت عدم آگاهی می تواند دردسر ساز باشد. اما اتوبار گاندی برای این مورد نیز چاره اندیشیده و تعداد کارگران بیشتر و ماهر ترین آن ها را به محل اعزام می کند. قیمت باربری در گاندی هم بسیار مقرون به صرفه تعیین شده تا مشتریان رضایت بیشتری از شرکت داشته باشند. باربری گاندی