باربری کردستان

باربری کردستان در شمال تهران یکی از محله های تهران است که که در منطقه ۳ شهرداری تهران و منطقه ۶ شهرداری تهران جای دارد.

شماره تماس باربری کردستان تهران

باربری کردستان تهران

02122903302

اتوبار کردستان تهران

02122900849

اتوبار کردستان

یکی از مناطقی که شرکت باربری شهری تحت پوشش خود قرار داده منطقه ی کردستان می باشد. اتوبار کردستان با در اختیار داشتن کادری حرفه ای و دوره دیده، این توان را در خود می بیند که به هر نقطه ای از شهر خدمت رسانی کند. حمل بار به شهرستان و برون شهری و نقل مکان به شهرستان نیز از ویژگی ها و تخصص های این شرکت می باشد. استفاده از به روز ترین و مناسب ترین وسایل و تجهیزات حمل و نقل یکی دیگر از مواردی است که بسیار حائز اهمیت می باشد. استخدام رانندگانی حرفه ای و آشنا به تمام مسیر های تهران و افرادی وقت شناس می توانند در ارائه ی منضبط ترین جا به حایی و باربری نقش بزرگی ایفا کنند. تمام کارکنان شرکت اتوبار پیشرو با آگاهی از همه ی این موارد در تلاشند که خاطره ای خوش از نقل مکان در ذهن مشتری بماند.

باربری کردستان در تهران

باربری کردستان در تهران

بسته بندی و جابجایی در اتوبار کردستان

یکی از کار هایی که به نوبه ی خود مشکل و طاقت فرسا به نظر می رسد پکینگ یا بسته بندی وسایل می باشد. بسته بندی باید به صورتی باشد که تمام اثاث مرتبط با هم در یک مکان قرار گیرند و در واقع سازماندهی شوند تا برای چیدن در مقصد دچار سردرگمی نشوید. هم چنین از لوازمی برای بسته بندی باید استفاده شود که سلامت وسایل را به طور کامل تضمین کند و در میان راه دچار شکستگی یا آسیب دیدگی نشود. این کار به دقت و مهارت های خاصی نیاز دارد و هم چنین باید زمان را نیز مد نظر قرار داد. بهترین بسته بندی در کوتاه ترین زمان ممکن و با بیشترین دقت، هدفی است که پرسنل ما همیشه در اولویت های خود قرار می دهند. بنابراین بسته بندی و جا به جایی بار در اتوبار کردستان به بهترین شیوه ی ممکن صورت می گیرد.

هزینه حمل اثاثیه و بسته بندی

اتحادیه ی حمل و نقل تهران نرخ های مشخصی را برای حمل بار در شرکت های باربری در نظر گرفته است. شرکت های دارای مجوز رسمی از این اتحادیه نیز باید از این موارد پیروی کنند. هزینه حمل اثاثیه و بسته بندی به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. از جمله ی این عوامل می توان مقدار بار مورد حمل و نقل را نام برد. هم چنین نوع بار و اندازه ی آن ها نیز می تواند تعیین کننده باشد. اما با وجود تمام این شرایط به شما اطمینان می دهیم که قیمت های موجود در اتوبار کردستان بسیار به صرفه و مناسب در نظر گرفته شده است. باربری کردستان در تهران