باربری کرج

اتوبار و باربری کرج با سال ها تجربه در زمینه ی باربری و حمل و نقل در خدمت ساکنان و شهروندان گرامی می باشد.

شماره تماس با باربری کرج

02188784368

شماره باربری تهران به کرج

09121492813

این شرکت با فراهم آوردن نیاز های مشتریان در کرج به یک باربری قابل اعتماد تبدیل شده است. فعالیت شبانه روزی و بدون وقفه، دارا بودن تجهیزات کامل و مدرن، بهره بردن از پرسنلی کارآزموده و مجرب و نیز ضمانت در قبال اثاثیه از جمله ویژگی ها و خصوصیات باربری شهرستان می باشد.

باربری کرج

باربری کرج

پایانه باربری کرج

باربری و اتوبار کرج متخصص در حمل اثاثیه ی منزل و ادارات، جهیزیه ی عروس، به همراه کارگران آموزش دیده و حرفه ای است. پایانه باربری کرج با ارائه برترین خدمات در زمینه ی باربری و حمل و نقل توانسته رضایت مشتریان گرامی را به دست آورد. سرویس دهی به تمام نقاط استان و شهرستان ها از خدماتی است که اتوبار کرج در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. از دیگر خدمات این شرکت می توان به بسته بندی استاندارد ( Standard Packing )، استفاده از تجهیزات و وسایل نقلیه ی مجهز، بیمه رایگان اثاث و هم چنین مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه ی باربری و جا به جا کردن اشاره کرد. برای بهره مندی از این خدمات کافیست با شرکت تماس گرفته و از همکاران ما مشورت بگیرید.

قیمت و هزینه باربری کرج تهران

*** کلیه هزینه هایی که در پایین می بینید بروز شده می باشند. در ضمن هزینه ها از مبدا و مقصد معکوس هیج تفاوتی ندارند. به عنوان مثال باربری از کرج به تهران با وانت همان قیمت باربری از تهران به کرج با وانت که 70.000 تومان می باشد.

قیمت جابجایی وسایل و اثاثیه به کرج با کامیون بدون سقف

هزینه حمل اثاثیه منزل از مبدا تهران به مقصد کرج 100.000 تومان است.

قیمت اتوبار تهران به مشهد با کامیون مسقف

هزینه اتوبار و باربری و حمل وسایل از باربری تهران به کرج با کامیون مسقف 130.000 تومان می باشد.

قیمت حمل بار تهران به کرج با وانت

هزینه باربری و اتوبار از تهران به کرج با وانت 70.000 تومان می باشد.

قیمت حمل اثاثیه به کرج با نیسان

هزینه اتوبار تهران به سمت کرج 85.000 تومان می باشد.

لیست قیمت باربری کرج

هر باربری با توجه به خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهد و نیز کیفیت خدمات خود، نرخ های مشخص خود را دارد. باربری های دارای مجوز، مطمئن تر و قابل اعتماد تر هستند. باربری و اتوبار کرج با کاهش نرخ قیمت های حمل و نقل بار و اثاث در سال 2018 و افزایش کیفیت کار خود در صدد است که به رضایتمندی بیشتر همشهریان عزیز دست یابد. اما مواردی هستند که بر نرخ و قیمت های باربری تاثیر گذارند. از جمله ی این موارد می توان نوع وسیله ی نقلیه، مقدار اثاث، مسافت جا به جایی و مسیر های رفت و برگشت را نام برد. در این جا لیست قیمت باربری کرج قابل مشاهده است که می توانید بر اساس آن تصمیم گیری کنید.

قیمت باربری و اتوبار کرج براساس نرخ اتحادیه باربری تهران:

کرایه خاور و ایسوزو به ازای هر سه ساعت 110 تا 140 تومن

کرایه نیسان در کرج بار به ازای هر دو ساعت 60 تا 90 تومن

دستمزد کارگران در اتوبار کرج به ازای هر سه ساعت 35 تومن

شرکت حمل و نقل کرج بار

حمل اثاثیه ی منزل، شرکت ها و ادارات از دغدغه های امروزی مردم در تمام نقاط است. چگونگی حمل و هم چنین چگونگی بسته بندی از مواردی است که نگرانی هایی به همراه دارد. اما شرکت حمل و نقل کرج بار این نگرانی ها را برطرف کرده است. در اختیار داشتن تیمی ورزیده و زبده، تجربه و تخصص در امر بسته بندی و باربری و تضمین سلامت و امنیت کالای شما از خدماتی است که این شرکت در اختیار مشتریان قرار می دهد. انواع ماشین آلات و وسایل نقلیه ی مناسب جهت انتقال و جا به جایی اثاث شما از مزیت های شرکت باربری کرج می باشد.

حمل بار به کرج

موسسه اتوبار و باربری کرج توانسته گامی بزرگ در جهت آسان کردن حمل و اسباب کشی ساکنان کرج بردارد. خدماتی که می توان از آن ها نام برد به این صورت است:

  • بسته بندی و حمل کلیه ی اثاثیه منزل به داخل شهر و حتی خارج شهر با ماشین های سر پوشیده و مناسب
  • حمل و جا به جایی لوازم اداری و تجاری با کامیون های بزرگ و کوچک به تمام نقاط کشور
  • حمل محموله های سنگین و فوق سنگین
  • حمل و انتقال هر نوع وسیله ای که مد نظر مشتریان باشد.
  • بیمه ی رایگان وسایل جهت رفاه و آسودگی خاطر مشتری
باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج

باربری و اتوبار کرج و حومه

از آن جایی که جا به جا کردن و انتقال وسایل و اثاث از جایی به جای دیگر با ریسک هایی همراه است، بنابراین بسته بندی صحیح در این جا اهمیت بیشتری پیدا می کند. طرز بسته بندی درست و مناسب به مواردی از قبیل تجربه و تخصص کافی، آموزش و دوره های لازم، سرعت، دقت و ترفند های به خصوصی بستگی دارد. شرکت باربری کرج با ارائه ی خدمات باربری و اتوبار کرج و حومه، این مشکلات را حل کرده و از استرس های ناشی از آسیب دیدگی اثاث به هنگام نقل مکان و جا به جایی کاسته است. این باربری به تمام نقاط و مناطق استان و شهرستان ها خدمت رسانی می کند.

باربری تهران به کرج

با توجه به سابقه باربری ها در طی این چند سال مسئولان شرکت ها به این نتیجه رسیده اند که از مزایای شغلی آن ها برای جلب رضایت مشتری می توان بیمه را نام برد. با بیمه بار از زمان تحویل بار در مبدا تا هنگام تخلیه در مقصد، شرکت های باربری تهران به کرج را تمام و کمال بر عهده می گیرند. و در صورت بروز مشکل در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان، خسارات را جبران و رضایت مشتری را جلب می کنند. هر کس در هر کاری تخصص مربوط به خود را دارد. باربری تهران به شهرستان بسته بندی وسایل خانگی و اداری در حوزه ی کاری باربری ها دو مقوله ی جدا از هم می باشند.

**** این صفحه در تاریخ 12/27/2018 توسط ادمین سایت آپدیت و بروز گردید.