باربری ولنجک تهران

اتوبار و باربری ولنجک تهران

شماره باربری ولنجک تهران

02122460826

شماره اتوبار ولنجک تهران

02122900849

اتوبار و باربری ولنجک تهران

اتوبار و باربری ولنجک تهران

ولنجک یکی از مناطق مدرن و بزرگ تهران است که بطور معمول شاهد حمل و انتقال های زیادی در حیطه ی انواع وسایل از جمله اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، وسایل مراکز تجاری و صنعتی، وسایل ادارات و غیره است. باربری ولنجک در منطقه ولنجک با سالها سابقه درخشان همواره در خدمت مشتریان بوده است با این هدف که همواره سلامت وسیله و رضایت مشتری را مدنظر داشته باشد.
برخی از خدمات باربری ولنجک عبارتند از:
۱- حمل انواع بار با انواع ماشین ها
۲- بیمه بار
۳- حمل و جابجایی بار بصورت درون و برون شهری
۴- بسته بندی بار
۵- بکارگیری پرسنل آقا و خانم
۶- رانندگان مسلط
۷- هزینه ی مناسب
۸- انتقال سریع و بادقت بار در زمان خاص

اتوبار و باربری در محدوده ولنجک

در طول هماهنگی مشتری با اتوبار، تمامی خدمات بسته بندی و حمل و جابجایی به عهده باربری تهران است. از این رو باربری ولنجک با بکارگیری و استخدام پرسنل آقا و خانم، علاوه بر دقت بیشتر در تمامی اصول بسته بندی و جابجایی، باعث سرعت بخشیدن به زمان حمل و انتقال شده است. این درحالی است که تمامی پرسنل و کارگران باربری بصورت دائمی استخدام شده اند و به هیچ وجه از کارگران رورمزد استفاده نمیکند. متخصصین باربری وسایل موردنظر برای انتقال را شناسایی میکنند و با شناسایی آنها وسایل مناسب برای بسته بندی آنها را تهیه میکنند. استفاده از جعبه های مقاوم و مناسب و همچنین انواع فوم ها برای بسته بندی وسایل، از جمله نکات اساسی ضمن تضمین سلامت وسیله است. از این رو تمامی وسایل کوچک و بزرگ، شیشه و فلزی و چوبی، و یا هر نوع وسیله دیگر با هر سایز و وزن و ابعادی، توسط پرسنل اتوبار، بصورت کاملأ تخصصی بسته بندی و پوشش داده می شوند.

بسته بندی و حمل بار در ولنجک

سایز و وزن وسایل در انتخاب وسایل نقلیه بسیار مهم است. به همین دلیل با توجه به نوع وسایل، ماشین مورد نظر برای انتقال بار انتخاب میشود. این در حالی است که برای بارهای کوچک و کمتر از وسایل نقلیه سبک تر مانند وانت و سایپا استفاده میشود و برای وسایل در ابعاد و اندازه ها و تعداد بیشتر، از کامیون و خاور استفاده می شود. مجهز بودن وسایل نقلیه علاوه بر سلامت خودرو و داشتن جعبه ابزار کمکی، شامل مسقف بودن ماشین، کف پوش بودن آن، استغاده از اتاقک های مخصوص و مناسب است. با توجه به برقراری این شرایط، میتوان از سلامت بار حین نقل و انتقال در جاده، آسوده خاطر بود. فعالیت های انتقال بار بصورت درون شهری و برون شهری است از این بیشترین استفاده از بین وسایل نقلیه برای انتقال بارهای برون شهری، استفاده و بکارگیری از ماشین های مسقف است که در شرایط بارانی و وزش باد ، هیچ آسیبی به وسایل نرسد.
باربری ولنجک تهران

باربری ولنجک تهران

باربری و اتوبار در منطقه ولنجک

تمامی خدمات باربری و اتوبار ولنجک به نوعی بصورت ارزان و سریع انجام می شود. هزینه ارزان و مناسب باتوجه به توان و نیاز مشتری، هیچ تاثیری بر کیفیت کارها ندارد. همانطور که از قبل گفته شد هدف رضایت مشتری است. مشتری میتواند از قبل، برای آشنایی با چگونگی هزینه ها، با شماره تلفن های باربری تماس بگیرد و از طریق مشاورین باربری، بصورت کاملأ رایگان، مشاوره بگیرد.
اتوبار و باربری ولنجک تهران مطمئنترین خدمتگذار شما در امر جابجایی و حمل و نقل