باربری مرزداران

محله باربری مرزداران در شمال غربی تهران یکی از محله های قدیم تهران است که در ارتفاعات قرار دارد و قسمتی از منطقه 1 تهران را شامل میشود.

باربری مرزداران تهران

02122903302

اتوبار مرزداران تهران

02122900849

این قسمت از کلان شهر باربری تهران از سمت شمال به کوهستان البرز و از سمت شرق به ولنجک منتهی میشود. این قسمت از شهر تهران محل سکونت افراد با بضاعت مالی سطح بالا است.تردد در این قسمت از شهر بسیار پر تراکم و زیاد است و خیابان های شلوغ و پر جمعیت و پر از ماشین، باربری و حمل بار و اثاث کشی را در این ناحیه سخت و دشوار و خسته کننده میکند.

محله مرزداران در گذشته یکی از روستا های چسبیده به تهران بوده است.
هم اکنون محدوده مرزداران و اطراف آن به شمیرانات معروف هستند.

 

اتوبار و باربری مرزداران تهران

اتوبار و باربری مرزداران تهران

اتوبار مرزداران

چه بخواهید و چه نخواهید شما در طول زندگی بار ها مجبور به جابجایی محل سکونت و …   خواهید شد و به ناچار مجبور به اثاث کشی میشوید. عملی که دقیقا همان قدر که میتواند برای شما خاطره انگیز و شیرین و دلچسب باشد و برای شما تبدیل به یک روز فوق العاده شود، میتواند خسته کننده و سخت باشد و هر بار یاد آوری آن باعث آزردگی خاطر شما شود. همه این ها در حالی است که امنیت و سلامت محموله هایی که قصد جابجایی آنها را دارید و اثاثیه منزلتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با یک بی دقتی ممکن است خسارت های سنگینی  به شما و وسایلتان برسد.

تصمیم با شما است که بین دو حالت بالا کدام یک را انتخاب کنید و تمامی مسئولیت آن ها با خود شما است ولی در صورتی که بخواهید روزی آرام را پشت سر بگذارید و از ایمنی وسلامت بار خود اطمینان خاطر داشته باشید پیشنهاد میکنیم حتما از یک شرکت باربری شمال تهران کمک بگیرید و به خیال راحت حمل بار ها را به کاردان این موضوع بسپارید.

حمل اثاثیه منزل در باربری مرزداران

اتوبار شهری بار در محدوده مرزداران با خدمات عالی که به منظور اطمینان خاطر مشتری های خود ارائه میدهد از مقبولیت و اعتبار خاصی برخوردار است. این شرکت با سالها تجربه خود و تمامی پرسنلش در این کار با خدماتی نظیر بسته بندی به آخرین روش های بسته بندی اروپا و آمریکا و همچنین بهره گیری از خودرو های مخصوص در امر بار بری و تضمین سلامتی تمامی بار ها و در تمامی مراحل میتواند اثاث کشی منزل و یا محیط کار شما را به درستی تمام انجام دهد و مسئولیت آن را بپذیرد.

حمل بار در مرزداران

متخصصین حمل بار در مرزداران تهران تمامی کار ها را تحت نظارت مستقیم شما انجام میدهند و میتوانید برای بسته بندی از نیرو های خانم و یا آقا کمک بگیرید و خود نیز به عنوان صاحب بار بر کارشان نظارت فرمایید. راننده های شرکت باربری شهری بار در محدوده مرزداران به تمامی مسیر ها و نقاط حساس آن آشنا هستند و با کسب تجربه در مدت های زیاد کار در این محدوده میتوتنند از بروز هر مشکل احتمالی جلوگیری کنند. همچنین خودرو ها در حالت های مسقف و رو باز هستند که در حفظ و نگهداری بهتر از بار ها موثر هستند.

بسته بندی در اتوبار و باربری مرزداران

بسته بندی در اتوبار و باربری مرزداران

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری مرزداران

در باربری شهری بار بسته بندی به شیوه ای خاص و مطابق با آخرین روش های بسته بندی بار در کشور های اروپا و آمریکا انجام میگیرد و توجه به امنیت و ایمنی بار ها از مواردی است که برای شرکت باربری شهری بار تهران مهم ترین هستند. بسته بندی با استفاده از کاغذ ها و نایلون ها و نایلون های حباب دار و فوم ها انجام میگیرد و نسبت به ظرافت و اهمیت هر وسیله از این شیوه های بسته بندی استفاده میشود.

بار ها و اثاثیه بسته بندی شده با نایلون ها و فوم ها در بسته بندی های کارتنی قرار می گیرند و محکم میشوند تا در صورت تکان های ناشی از حرکت خودرو در مسیر دچار شکستگی و یا هر گونه آسیبی نشوند. این بسته بندی های کارتنی تمام ضربات را دفع میکنند و مانع رسیدن کمترین آسیبی به بار ها میشوند.

باربری در محدوده مرزداران

طی سالها فعالیت در امر باربری و اتوبار، اعتباری که برای شرکت شهری بار تهران کسب شده است باعث شده تا مسئولین و مدیران این شرکت بر آن باشند تا با ارائه خدماتی مانند بیمه وسایل خیال مشتریان خود را از بابت سلامت و امنیت بار ها در مراحل باربری راحت کنند. به همین دلیل شرکت شهری بار تهران سلامتی و ایمنی بار های شما را از اولین مرحله و در تمامی مراحل اعم از بسته بندی و حمل تا خودرو و جابجایی و حمل تا مقصد و خروج وسایل از بسته بندی ها و چیدمان، به صورت کامل بیمه و ضمانت میکند.

بهترین باربری و اتوبار در مرزداران تهران

همچنین ماشین هایی که باربری شهری بار،
از آنها برای جابجایی و حمل بار ها بهره میگیرد تماما دارای سقف هستند،
که از پرتاب شدن بار ها به خارج خودرو و یا سقوط آنها به خیابان،
و سقوط شی خارجی بر روی آنها و یا خیس شدن توسط قطرات باران جلوگیری میکند. اتوبار و باربری مرزداران