باربری قیطریه

شماره تماس باربری قیطریه

02122903302

شماره تماس اتوبار قیطریه

02122900849

نام پیشین خیابان قیطریه در قدیم خیابان شهید کلاهدوز بوده است و جزو خیابان‌های محله قلهک در شمال تهران به حساب میآید و امروزه با گسترش یافتگی شهر تهران خود به تنهایی یکی از محله های پر جمعیت و دارای تراکم جمعیت بالا حساب میشود. قیطریه از باربری پاسداران در سمت شرق شروع میشود و در غرب به خیابان شریعتی میرسد. این خیابان یکی از شلوغ ترین و ترافیکی ترین خیابانهای کلانشهر تهران به حساب میآید.  محدوده شلوغ و پر ترافیک قیطریه مخصوصا در ظهر ها و غروب ها آمادگی این را دارد که اثاث کشی شما را دچار مشکلات و نگرانی های زیادی کند ولی در صورتی که این کار را به کاردان خود بسپارید شاهد این خواهید بود که در کمترین زمان و در کمال امنیت و دقت و با بهترین کیفیت بار های شما جا بجا خواهند شد.

حمل بار در قیطریه تهران

حمل بار در قیطریه تهران

 

اتوبار قیطریه

اثاث کشی یکی از کارهایی است که همه ما از آن خاطرات خوب و بدی در ذهن داریم.
این فعالیت یکی از کارهایی است که به ناچار مجبوریم چندین بار در زندگی آن را تجربه کنیم و چه بهتر که تبدیل به یک خاطره خوب و دلچسب شود، تا این که با هر بار یاد آوری آسیب دیدگی بار ها و یا مشکلات و سختی هایش به یادمان بیوفتد.
شرکت بار بری شهری تهران در محدوده قیطریه توانسته است که علاوه بر کسب اعتبار و اعتماد مردم در باربری محله قیطریه، بدون ایجاد حتی یک مشکل در این محدوده اقدام به حمل بار و باربری کند.

حمل اثاثیه منزل در باربری قیطریه

اتوبار شهری تمامی فعالیت های شما از جمله اثاث کشی منازل شخصی و یا ادارات و مدارس و یا مغازه ها و همچنین حمل کالا ها و بار ها از فروشگاه های لوازم خانگی تا منزل و یا بلعکس انتقال بار ها و وسایل منزل تا تعمیرگاه ها، حمل و جابجایی جهیزیه عروس و سیستم ها و تجهیزات حساس و الکترونیکی اداری را در تمامی ساعات در تمامی مناطق شهر تهران و مخصوصا در منطقه و خیابان قیطریه انجام میدهد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری قیطریه

به منظوراطمینان خاطر مشتریان عزیز شرکت باربری تهران، این شرکت بسته بندی وسایل و اثاثیه را مهم ترین قسمت کار باربری دانسته و از جدید ترین روش های روز دنیا برای انجام بسته بندی وسایل و بار ها استفاده میکند. بدین ترتیب بار ها در بسته بندی های مقاوم و محکم قرار میگیرند تا از رسیدن کوچک ترین ضربه ای به آنها جلوگیری شود. به همین منظور شرکت اتوبار شهری تهران علاوه بر این اقدامات سلامت تمامی بار های شما را از درب منزل و مرحله بسته بندی بار ها، تا آخرین مرحله که تخلیه و چینش و خارج نمودن بار ها از بسته بندی ها است به صورت کامل تضمین میکند.

حمل بار در قیطریه

برخی از بارهای حساستر در برابر ضربه که امکان شکستن آنها بسیار بیشتر از بقیه بار ها است مانند لوستر ها و یا ظروف عتیقه و یادگاری قدیمی و ظروف قیمتی، علاوه بر پیچیده شدن در لایه های نایلون و کاغذ به منظور مراقبت بیشتر و امنیت بیشتر در لایه های نایلونی حباب دار و یا فومی مخصوص نیز پیچیده میشوند و درون جعبه ها به خاطر ایجاد محیطی نرم تر از فوم استفاده میشود. سپس تمامی بار های بسته بندی شده در بسته بندی های کارتنی مقاوم جا داده میشوند و در محفظه بار خودرو های مخصوص گذاشته خواهند شد.

باربری در محدوده قیطریه

باربری قیطریه تهران در محدوده قیطریه خدمات فراوانی را به ساکنین این محدوده ارائه میدارد. مشتریان باربری شهری تهران در محدوده قیطریه میتوانند برای حمل لوازم منزل خریداری شده خود از فروشگاه های لوازم خانگی اقدام به کرایه ماشین های باربری کنند. همچنین برای انتقال وسایل خانگی خراب شده تا تعمیر گاه ها و یا بلعکس و همچنین برای حمل جهیزیه عروس اقدام به کرایه خودرو ها و متخصصین حمل بار از شرکت شهری تهران بکنند.

باربری قیطریه

باربری قیطریه

باربری در منطقه قیطریه

شرکت اتوبار شهری تهران به منظور ایجاد احساس آرامش خاطر برای مشتریان عزیز خود تمامی بار ها را در همه مراحل بیمه میکند. بسته بندی خوب و غیر قابل نفوذ و مقاوم در برابر ضربه و خودرو های مخصوص باربری که در حالت های رو باز و مسقف آماده شده اند نیز به منظور جلوگیری از رسیدن آسیب به بار ها و یا خیس شدن در روز های بارانی و برای جلوگیری از پرت شدن اجسام و بسته بندی ها به بیرون خودرو آماده شده اند.