باربری فرشته

باربری فرشته در شمال تهران یکی از منطقه های تهران است و قسمتی از منطقه 1 تهران را شامل میشود.

شماره تماس باربری فرشته تهران

باربری فرشته تهران

02122903302

اتوبار فرشته تهران

02122900849

حمل بار و اثاثیه فرشته

اتوبار و باربری فرشته زیر مجموعه ی شرکت اتوبار تهران با سال ها تجربه و تخصص در زمینه ی حمل بار و بسته بندی با تمام امکانات در خدمت عزیزان ساکن خیابان فرشته می باشد. این موسسه با قبول تمام مسئولیت ها حمل بار و اثاثیه ی فرشته را برعهده می گیرد. بسته بندی ( Packing ) یکی از تخصص های پرسنل آموزش دیده و کار بلد شرکت است که طبق اصول و استاندارد و هم چنین روش های اروپایی انجام می شود. بسته بندی باید به گونه ای باشد که در وهله ی اول هیچ گونه آسیب یا ضربه ای به وسایل وارد نشود. در مراحل بعدی باید به صورتی باشد که کم ترین فضا را با بیشترین وسیله ها در امنیت کامل در بر گیرد. قرار دادن وسایل مربوط به هم در کنار یکدیگر نیز می تواند کار را برای مشتری آسان کند.

باربری فرشته تهران

باربری فرشته تهران

قیمت باربری در فرشته

حمل بار و اثاثیه در فرشته با کارکنانی مجرب و متخصص به امری آسان تبدیل شده است. کارگران از قبل آموزش های لازم جهت یک جا به جایی و حمل و نقل مناسب و مدرن را دیده اند و با بیشترین سرعت و دقت به کار ها می پردازند. قیمت باربری در فرشته نیز به صورتی است که مشتریان گرامی نهایت رضایت را از شرکت داشته باشند. نرخ ها با توجه به ساعت کاری، نوع وسیله ی نقلیه ی ارسالی، تعداد کارگران و هم چنین بسته بندی وسایل می تواند متغیر باشد. اما تضمینی که در کار کارگران ما هست می تواند خیال شما را راحت کند و در واقع تمام اثاثیه ی شما در مقابل حوادث احتمالی و اشتباهات رخ داده از سوی کارکنان، بیمه می شوند.

اتوبار فرشته تهران

فرشته در محله ی الهیه و در منطقه 1 تهران واقع است. این خیابان یکی از لوکس ترین و مدرن ترین خیابان های شهر تهران می باشد. باربری در فرشته یکی از شعبات اتوبار شهری است که توانسته در این منطقه بسیار موفق عمل کند. کادر حرفه ای و مجرب، بسته بندی اصولی و استاندارد، بیمه ی وسایل، حمل بار به تمام نقاط شهر تهران و هم چنین به شهرستان و نیز مشاوره ی رایگان در خصوص باربری تهران و حمل و نقل و بسته بندی از جمله وظایف شرکت می باشد. شما عزیزان می توانید برای گرفتن مشاوره و راهنمایی در خصوص زمان مناسب نقل مکان و چگونگی بسته بندی و حمل و نقل مناسب با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.