باربری ظفر

منطقه باربری ظفر در تهران شمال تهران یکی از محله باربری تهران است که در ارتفاعات قرار دارد و قسمتی از منطقه 1 تهران را شامل میشود.

شماره تماس اتوبار ظفر شمال تهران

باربری ظفر تهران

02122903302

اتوبار ظفر تهران

02122900849

باربری در ظفر

باربری در ظفر با خدمات و امکانات شرکت باربری و اتوبار شهری به گونه ای آسان شده که دیگر نیازی نیست نگران اثاث کشی و دردسر های آن باشید. همه ی خدمات مربوط به حمل بار و اسباب کشی در این شرکت مهیاست و تنها کافیست با همکاران ما تماس گرفته و موقعیت مکانی خود را اعلام کنید. کارکنان ما در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر می شوند و با سنجش موقعیت اقدام به اثاث کشی و حمل و نقل می کنند. این شرکت تیمی حرفه ای را در اختیار دارد که بسیار مجرب و کار بلد هستند و با نهایت دقت و سرعت به انجام تمام کار ها می پردازند. بسته بندی و پکینگ نیز از مواردی است که می توان گفت در تخصص کارکنان ما می باشد و به صورتی بسته بندی را انجام می دهند که وسایل شما دچار هیچ گونه آسیبی نشوند.

باربری ظفر در تهران

باربری ظفر در تهران

حمل بار و اثاثیه در ظفر

محله ی ظفر در واقع یک خیابان است که امروزه به نام خیابان شهید دستگردی نیز شناخته می شود. این خیابان یکی از خیابان های شمیران است که در منطقه ی 3 شهرداری تهران واقع شده است. باربری و اتوبار ظفر مجری در امر حمل و نقل و اسباب کشی در این منطقه می باشد. حمل بار و اثاثیه در ظفر با اتوبار ظفر کار چندان دشواری نیست. پرسنل حرفه ای و آموزش دیده، وسایل نقلیه ی مختلف اعم از نیسان، وانت، خاور، ماشین های سبک و سنگین، ارسال کارگر متخصص بسته بندی، رانندگان حرفه ای، انجام کار تضمینی با بیشترین کیفیت و در کم ترین زمان از جمله خصوصیاتی است که مد نظر مشتریان گرامی قرار گرفته است. اتوبار ظفر هم چنین وسایل و کالا های قیمتی و ارزشمند شما را به صورت رایگان بیمه می کند.

قیمت باربری در ظفر

قیمت باربری نیز مانند سایر مناطق تهران متفاوت می باشد. حمل بار و و اثاث کشی ریزه کاری های فراوانی دارد. از جمله ی آن ها، تعداد کارگران حمل بار و کارگران بسته بندی، تعداد و نوع وسایل نقلیه، تعداد ساعات کاری، مسافت طی شده توسط راننده و مواردی از این قبیل را می توان نام برد که روی قیمت ها می توانند تاثیر داشته باشند. نرخ های تعیین شده توسط شرکت اتوبار شهری شعبه ی ظفر به گونه ای است که مشتریان عزیز رضایت داشته باشند و به شرکت اعتماد کنند. شما می توانید برای راهنمایی و مشاوره با کارشناسان ما در اتوبار ظفر تماس بگیرید و از قیمت ها نیز با خبر شوید.