باربری سراج

باربری و اتوبار تهران شعبه  باربری سراج با افتخار تمام در خدمت ساکنان و اهالی محله سراج می باشد.

شماره تماس باربری سراج

02177970326

شماره تماس اتوبار سراج

09128105191

خیابان سراج یکی از محله های پایتخت در قسمت شهرداری 10 است.
ترافیک های شدید و طولانی باعث قفل شدن خیابان پروین اعتصامی در این قسمت میشود،
و کار حمل و نقل اثاثیه را بسیار خسته کننده و دشوار میکند.

محله سراج تهران بیشتر دارای منازل مسکونی است و بخش بزرگی از جمعیت را در خود جای میدهد.
ساختمانها و آارتمان ها در این قسمت نشانه از حجم گسترده ای از جمعیت خانواده های تهرانی در این قسمت است که بالاخره در طول یک سال برای جابجایی وسایل منزل و یا جابجایی لوازم خانگی خریداری شده ازفروشگاه ها و یا بردن آنها تا تعمیر گاه ها به ماشین ها و اتوموبیل های مخصوص حمل بار نیاز پیدا میکنند.

حمل بار به صورت کلی در قسمت های مسکونی و شلوغ یکی از طاقت فرسا ترین اعمالی است که ما مجبور به انجام آن میشویم و در صورتی که تجربه کافی در این کار را نداشته باشیم و از خودرو های مخصوص باربری بهره مند نباشیم ممکن است در انجام اثاث کشی به مشکل بخوریم.

باربری سراج

باربری سراج

 

اتوبار سراج

هر خانواده در طول زندگی خود برای چندین بار مجبور میشود محل زندگی اش را عوض کند.
اولین بار در زمان حمل جهیزیه عروس است که خانواده ها به اتوباری معتبر نیاز دارند تا امنیت بارشان را تضمین کند و در کمترین زمان ممکن و با ارائه بهترین کیفیت و به صورت تضمینی و بیمه کردن تمامی بار ها اقدام به حمل آنها کند. مسلما هیچ عروسی نمیخواهد زمانی که به خانه اش میرود با ظروف شکسته و یا ترک برداشته اش که هنوز اولین بار هم ازشان استفاده نکرده روبرو شود.

باربری تهران در منطقه و محله سراج علاوه بر اثاث کشی های منازل نسبت به جابجایی و حمل بار های اداری و مدارس و سیستم ها و تجهیزات الکترونیک اداری و یا حمل لوازم خانگی خریداری شده از مغازه ها تا منازل و یا از منازل تا تعمیر گاه ها همچنین حمل اسناد اداری و مهم و جابجایی و حمل جهیزیه عروس و . . .  نیز آماده خدمت رسانی به شما میباشد.

حمل اثاثیه منزل در باربری سراج

متخصصین امر باربری شرکت باربری شهری تهران تمامی اعمال باربری را در کمال صبر و حوصله انجام میدهند و بهترین مسیر ها را برای انقال بار های شما در هر کجای محدوده سراج که هستید تا هر نقطه از پایتخت که میخواهید انتخاب میکند و با بهره گیری از خودرو های مخصوص باربری مانند وانت و یا کامیون ها و یا خودرو های بار بری کوچک تر که به صورت مسقف و رو باز برای باربری آماده شه اند اقدام به انتقال و حمل بار ها میکنند.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری سراج

بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل رای یک باربری ایمن است که نباید دست کم گرفته شود و بی شک مهم ترین مرحله است. مرجله بسته بندی در باربری تهران به آخرین روش ها و متد های روز مورد استفاده در کشور های اروپایی و آمریکا انجام می شود. بسته بندی بار ها بر حسب نیاز آنها با کاغذ ها و نایلون ها و فوم ها و پلاستیک های حباب دار انجام میشود و پس از پیچیده شدن در این لایه ها به صورت محکم درون کارتن ها و جعبه های مقاوم قرار میگیرند.

این جعبه با لایه های مقاوم و محکم از نفوذ آب و رطوبت و همچنین گرد و خاک به داخل آن و رسیدن ضربه و آسیب به بار ها جلوگیری میکند و تمامی ضربات  ناشی از تکان های ناگهانی را دفع میکنند و مانع رسیدن کمترین آسیبی به بار ها میشوند.

باربری در محدوده سراج

از خدمات ارائه شده توسط شرکت باربری شهری تهران در محدوده سراج میتوان به این موارد اشاره کرد :

  • استفاده از فوم و نایلون و کاغذ و نایلون حباب دار در بسته بندی
  • استفاده از کارتن ها و جعبه های وقاوم برای بسته بندی
  • عمل بسته بندی توسط تیم حرفه ای و متخصص انجام میگیرد
  • انجام کلیه خدمات حمل بار اعم از بار های اداری و منازل شخصی
  • بیمه کردن تمامی بار ها در تمامی مراحل
  • فرستادن کادر بسته بندی خانم و آقا
باربری در منطقه سراج

یکی از مصداق هایی که میتوانید با توجه به آن در انتخاب شرکت باربری موفق تر باشید این است که باید برای یک شرکت باربری، ایمنی و اهمت سلامتی بار از هر چیزی بیشتر باشد. شرکت باربری و اتوبار سراج تهران تهران نیز از این قانون پیروی میکند و ایمنی بار را برای خود از هر چیزی مهم تر میداند و برای اطمینان خاطر مشتریان تمامی بار ها را در تمامی مراحل بیمه میکند.

همچنین مشاوران شرکت باربری شرق تهران در تمامی ساعات پاسخ گوی تماس های تلفنی شما هستند.

بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار سراج تهران

بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار سراج تهران