حمل و جا به جایی پیانو در اثاث کشی یکی از مراحل بسیار حساس و سخت در اثاث کشی می‌باشد. روش حمل و اثاث کشی پیانو بسیار مهم است زیرا پیانو ابزاری است که طرفداران بسیاری در جهان دارد و در اکثر منازل افرادی که ظرفدار موسیقی هستند یافت می‌شود و حتی در بسیاری از اماکن چون جشن‌ها ، رستوران‌ها و….. برای جذب مشتریان بیش‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. که اگر به آن خدشه‌ایی وارد شود خسارت سنگینی را به همراه دارد. اگر در این کار تجربه ایی ندارید بهتر است این کار را به یک شرکت باربری بپردازید زیرا شرکت‌های باربری منحصر به فرد دارای تجربه چندین ساله در این راستا هستند پس با سپردن کار به این شرکت‌ها خیالتان هم راحت است. برای آشنایی با روش‌ حمل و جا به جایی پیانو با ما همراه باشید.

حمل و  پیانو در اثاث کشی ، باربری شهری

مراحل حمل و جا به جایی پیانو در اثاث کشی

بسته بندی پیانو

پیانو هم همانند دیگر وسایل باید بسته بندی شود برای بسته بندی پیانو در ابتدا آن را تمیز کنید نه به گونه‌ایی که باعث خرابی شود با استفاده از روش خاصی که برای تمیز کردن آن وجود دارد تمیز کنید تا هیچ گونه گرد و خاکی بر روی آن باقی نماند. اگر سرپوش آن با صفحه کلیدش یکی است پس آن‌ها را قفل کنید سپس هر کدام از قطعاتی که قابلیت جدا شدن دارد را در روکش‌ها مخصوص هر قطعه قرار دهید. اگر برای بسته بندی از وکیوم و استرج رپ استفاده کنید خیالتان بسیار راحت است که دیگر ضربه‌ایی به پیانو وارد نمی‌شود سپس برای بسته بندی پیانو از پلاستیک‌های حباب دار استفاده کنید. برای اطمینان بیش‌تر پیانو را در بسته‌ایی بسیار ضخیم قرار دهید. کاربران گرامی اگر مرحله‌ایی از بسته بندی را اشتباه انجام دهید یا اصلا انجام ندادید انتظار نداشته باشید پیانو شما با سلامت کامل به مقصد برسد.

مسیر جا به جایی پیانو را بررسی کنید.

یکی از مراحل حمل و جا به جایی پیانو ، باز بینی مسیر جا به جایی آن است . قبل از اینکه بخواهید پیانو را حمل کنید و آن را جا به جا کنید باید مسیری که قرار است طی کنید را بررسی کنید در واقع اگر قرار است از پله‌ها عبور کنید قبل از حمل پله‌ها را طی کنید و هر گونه خططری که ممکن است در حین جا به جایی شما را تهدید کنید را بررسی کنید تا در هنگام جا به جا یی حواستان به این خطرات باشد.

حمل و  پیانو در اثاث کشی

آخرین مرحله و سخت ترین مرحله همین مرحله است. قبل از حمل پیانو حواستان باشد ، حمل پیانو کار یک نفر نیست پس قبل از هر چیز باید نیروی کمکی داشته باشید و نیروهای کمکی با روش حمل پیانو آشنا باشند. در ابتدا بررسی کنید که آیا پیانو از درب خارج می‌شود یا خیر ؟ که اگر خارج نمی‌شود فضا را برای خارج سازی پیانو آماده کنید. پیانوهای دیواری در بسیاری از مواقع دارای چرخ هستند که این چرخ‌ها کار را بسیار راحت کرده است در این پیانوها باید آن‌ها را به آرامی حرکت دهید اما اگر چرخ نداشت باید به آرامی آن را حمل کنید همچنین بهتر است از گردونه متحرک برای حمل و جا به جایی پیانو  استفاده کنید.

جمع‌بندی

یکی از سازهای قدیمی که بسیار هم زیبا می‌باشد همین پیانو است که در بسیاری از اماکن مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. صدای پیانو آرامش خاصی را به انسان می‌بخشد حیف است این وسیله ارزشمند را به دلیل یک اشتباه کوچک از دست بدهیم. پس حمل و جا به جایی پیانو در اثاث کشی کار راحتی نیست و برای حمل آن باید مراحل خاصی را طی کرد که هر مرحله نیاز به تجربه دارد پس اگر در این کار تجربه ندارید آن را به یک مرکز باربری منحصر به فرد بسپارید.

کاربران گرامی کار حمل و جا به جایی اثاثیه منزلتان را به باربری شهری (میرداماد) بسپارید.