حمل و جا به جایی گاو صندوق در باربری یکی دیگر از کارهای سخت باربری است در واقع حمل و جا به جایی یک سری اثاثیه سنگین همانند گاو صندوق و یخچال و …. کاری است که بسیار سخت است و نیاز به دقت بالا دارد اما اگر همین اثاث سنگین را با روش خاصی که دارد حمل و جا به جا کنیم این کار به کاری راحت تبدیل خواهد شد برای آشنایی بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

حمل و جا به جایی گاو صندوق در باربری

یکی دیگر از وسایل بسیار سنگین گاو صندوق است که این اثاث حمل آن بسیار سخت است یکی از اثاثیه هایی است که تا جایی که امکان دارد آن را جا به جا نخواهیم کرد اما همین گاو صندوق برای حمل و جا به جایی آداب خاص خودش را دارد که اگر طبق آنها پیش برویم هیچ مشکلی بوجود نمی آید . کار جا به جایی گاو صندوق را کسی باید انجام دهد که با روش های آن آشنا است و چندین بار این کار را انجام داده است زیرا یکی از مهم ترین نکات در حمل گاو صندوق حفظ امنیت گاو صندوق است.

بسته بندی گاو صندوق در اثاث کشی

یکی از کارهایی که برای رفتن به مکان جدید انجام می دهیم بسته بندی اثاثیه است که بسته بندی هر اثاث با دیگر بسیار متفاوت می باشد گاو صندوق هم برای اثاث کشی روش خاص خود را دارد
جهت بسته بندی گاو صندوق مانند هر اثاثیه دیگری باید آن در ابتدا پاک کنید . همانگونه که آگاه هستید در داخل گاو صندوق اثاثیه گرانبها و بسیار ارزشمند نگهدارید می شود پس مهم تر از هر چیزی امنیت گاو صندوق است . تمامی ارقام داخل گاو صندوق را به ذهن بسپارید سپس درب آن را قفل کرده و آن را در نایلون محصوص قرار دهید .

حمل و جا به جایی گاو صندوق در باربری

حمل گاو صندووق

برای حمل و جا به جایی گاو صندوق در ابتدا باید چندین مورد را بررسی کنید اولین مورد وزن گاو صندوق است که برای حمل گاو صندوق با توجه به وزن آن به تعدادی کارگر نیاز است که حتی بعضی گاو صندوق ها نیاز به هفت کارگر دارند که باید پس از اینکه وزن گاو صندوق را متوجه شدیم نباید گاو صندوق را حمل کنیم باید تمامی مسیر را بررسی کنیم اگر در مسیر حرکت گاو صندوق مانعی وجود دارد در ابتدا باید مانع را برطرف کنیم سپس ه کدام از کارگرها یک قسمت را بگیرند و با آرامش آن را بلند کنید اگر این مرحله را اشتباه انجام دهید آسیب جسمی به شما وارد می شود که جبران ناپذیر می باشد .

جمع بندی

حمل و جا به جایی گاو صندوق کاری بسیار سخت است بهتر است این کار را به کاردانش سپرد زیرا حمل گاو صندوق را اگر با توجه به ترفندهای خاصی که دارد انجام داده نشود ممکن است آسیب جدی بر جسم وارد شود که به این آسانی نتوان این خسارت بزرگ را جبران کرد .
کاربران گرامی سایت باربری شهری (میرداماد) ، برای حمل و جا به جایی گاو صندوق در باربری می توانید از کارگران توانمد و با تجربه تیم باربری شهری کمک بگیرید.