اثاث کشی کاری از نظر بسیاری از ما سخت و طاقت فرسا است در صورتی که اگر با این کار آشنا باشیم این کار بسیار راحت است .اما یکی از اثاث‌هایی که واقعا جا به جایی آن طاقت فرسا است آکواریوم می‌باشد و دیگر حیوانات خانگی که جایی به جایی آنها بسیار نگران کننده است. کاربران گرامی در این مقاله قصد داریم درمورد حمل و جا به جایی آکواریوم در اثاث کشی صحبت کنیم .

حمل و جا به جایی آکواریوم در اثاث کشی

حمل و جا به جایی آکواریوم در اثاث کشی

از آنجایی که ماهی‌ها عمر کوتاهی دارند حتی ممکن است با جا به جایی عمر آنها کوتاه تر بشود ممکن است شما بخواهید منزلتان را تعویض کنید حتی از شهری که در آن قرار دارید به شهری دورتر بروید که این جا به جایی اگر طبق اصول آن صورت نگیرد بسیاری از ماهی‌های آکواریوم ممکن است بمیرند . اما شما صد در صد می‌خواهید هیچ گونه آسیبی به این ماهی‌ها وارد نشود و می‌خواهید در منزل جدید هم آنها را داشته باشید از داشتن آنها نهایت لذت را ببرید یکی از کارهایی که در این مواقع می‌توانید انجام دهید سپردن آکواریوم به یکی از آشنایان می‌باشد اما بهترین روش کمک گرفتن از یک شرکت باربری منحصر به فرد برای جا به جایی می‌باشد.

 

جا به جایی آکواریوم

شاید تنها راه حل برای شما این باشد که آکواریوم را جا به جا کنید که جا به جایی آکواریوم به همراه موجودات آبزی داخل آکواریوم کاری کاملا غلط است اما اگر روش جا به جایی آن را بلد باشید هیچ مشکلی ندارد برای جا به جایی آکواریوم باید مراحل زیر را دنبال کنید :

1. برنامه ریزی صحیح و جامع در حمل و جا به جایی آکواریوم

باید یک برنامه ریزی اثاثی برای حمل و جا به جایی اثاثیه انجام دهیم که این برنامه ریزی جامع باید جا به جایی آکواریوم در مراحل آخری صورت گیرد و حتی بسته بندی آکواریوم هم باید آخر از همه اثاث‌ها انجام شود. اینکه این کار در آخر انجام شود به این دلیل است که جا به جایی برای موجودات داخل آکواریوم کمی سخت است و هر چه زمان کمتری در داخل ظرف دیگر بمانند بهتر است.

2.چند سطل یا گالن بزرگ تهیه کنید

در ابتدا باید آکواریوم را کاملا خالی کید پس بهتر است ماهی‌ها را به سطل‌های بزرگ انتقال دهید اما قبل از اینکه ماهی‌ها را به داخل ظرف مورد نظر انتقال دهید باید ظرف کاملا تمیز باشد و این سطل‌ها باید دربی مناسب داشته باشد تا ماهی‌ها به بیرون نریزند.

3.تخلیه آب مخزن

در این مرحله از جا به جایی آکواریوم در اثاث کشی باید آب داخل مخزن را خالی کنید برای این کار از یک شیلنگ سیفون کمک بگیرید و آب مخزن ماهی را به آرامی تخلیه کنید . در واقع در این کار باید نهایت صبر و حوصله را به خرج بدهید و با آرامش تام کار را پیش ببرید زیرا ممکن است با عجله کردن ضربه ایی جبران ناپذیر به آکواریوم وارد کنید.

4. جداسازی آکواریوم و بسته بندی

در این مرحله باید اجزای آکواریوم را جدا کنید البته آکواریوم‌ها مدل مختلفی دارند پس اگر اجزای آن جدا می‌شود آنها را جدا کنید و تمامی اجزایی که قابل شستشو است را کاملا تمیز کنید پس از اینکه خشک شده باید آن را بسته بندی کنید برای بسته بندی باید از لوازم بسته بندی که در مقالات بسته بندی شرح داده شده است استفاده کنیم.

جمع‌بندی

کاربران گرامی سایت باربری شهری (میرداماد) در این مقاله با روش حمل و جا بهه جایی آکواریوم در اثاث کشی آشنا شدیم . اما شاید با مطالعه این مطلب کار اثاث کشی آکواریوم کاری بسیار راحت به نظر برسد اما اینگونه نمی‌باشد در واقع این کار ، کاری سخت و طاقت فرسا است که نیاز به تجزبه دارد. کاربران گرامی باربری شهری دارای نیروهای منحصر به فرد و توانا در این زمینه می‌باشند که شما می‌توانید برای حمل و جا به جایی بار از نیروهای متخصص باربری شهری استفاده کنید .

.