همه افراد بیش از یک جفت کفش دارند که اونارو خیلی دوست دارند شاید یک جفت کفش دارند اما همین یک جفت کفش را اگر از دست بدهند خرید کفش دوباره برای آنها سخت و طاقت فرسا است. اما بسیاری از ما با روش بندی کفش در اثاث کشی آشنا نیستیم برای آشنایی با روش‌های مختلف بسته بندی کفش در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

بسته بندی کفش در اثاث کشی ، بسته بندی کفش

روش‌های بسته بندی کفش در اثاث کشی

تمیز کردن کفش

در ابتدا باید تمامی کفش‌ها تمیز باشند اگر کفشی قابلیت شستشو دارد یک روز یا چند روز قبل از اثاث کشی آن را شسته تا موقع اثاث کشی خیس نباشد زیرا اگر خیس باشد کفشتان آسیب می‌بیند اگر هم آسیبی وارد نشود ممکن است این رطوبت باعث کپک شود آنوقت کفشتان بوی نامطبوعی می گیرد که با شستشوی مجدد هم قابل جبران نمی‌باشد .

قرار دادن کفش‌ها در دسته‌های منظم

قبل از هر کاری باید کفش‌ها را دسته بندی کنیم . یعنی کفش مهمانی باید در دسته مخصوص به خودش قرار گیرید و کفش کار ، پیاده روی و ….. در دسته مخصوص به خودش قرار گیرد اگر کفشی دیگر خراب شده است را بی دلیل در دسته بسته بندی قرار ندهید زیرا یک آشغال اضافه است اگر هم نیاز به تعمیر دارد بگذارید برای تعمیر و پس از تعمیر در دسته مربوطه قرار دهید .

استفاده از جعبه مناسب برای بسته بندی کفش

بهتر است برای این کار از جعبه‌ایی استفاده کنید که کفش به صورت کیپ در آن قرار بگیرد که بهترین راه استفاده از جعبه کفش‌ها است . ممکن است جعبه کفش‌ها را نداشته باشید یا خراب شده باشند پس می‌توانید به کفش فروشی مراجعه کنید و از آنها بخواهید جعبه‌ایی مناسب با کفش شما در اختیارتان قرار دهد سپس یک جعبه بزرگ خریداری کنید و تمامی جعبه‌ها را در آن قرار دهید . اگر به هر دلیلی جعبه‌ایی به اندازه کفشتان نیافتید راه حل دیگر این است که کفش‌های خود را در چندین روزنامه بپیجید و همه را در یک کارتن با اندازه مناسب قرار دهید .

بسته بندی کفش در اثاث کشی ، بسته بندی کفش

بسته بندی کفش‌های ورزشی

اما برخی از کفش‌ها هستند که برای بسته بندی دارای روش‌های خاصی هستند همانند کفش‌های گران قیمت یا کفش‌های ورزشی که برای بسته بندی این کفش‌ها در ابتدا باید آنها را تمیز کنید اما ناگفته نماند که شستشوی این کفش‌ها به روش خاصی است و تا جایی که امکان دارد باید آن‌ها را با یک دستمال مرطوب تمیز کرد و ازمواد شستشو نباید استفاده کرد . بعد از اینکه این کفش‌ها را خوب تمیز کردید نباید حالت این کفش‌ها تغییری کنند یعنی این کفش‌ها باید به گونه ایی بسته بندی شوند که وقتی بسته‌ها را باز کردید هیچ تغییری نکرده باشند .پس بهتر است داخل کفش را با روزنامه پر کنید  سپس اطراف هر جفت کفش یک روزنامه بپیچید و داخل جعبه قرار دهید و در بین آنها روزنامه یا پارچه قرار دهید درب جعبه را محکم ببندید.

جمع‌بندی

با بسته بندی کفش‌ها آشنا شدیم همانگونه از مطالب بالا دریافتید برای بسته بندی هر مدل کفش روش منحصر به فردی وجود دارد که بسیاری از کفش‌ها مانند کفش‌های ورزشی و گران قیمت روش بسته بندی سخت و طاقت فرسایی دارند. کاربران گرامی سایت باربری شهری برای اثاث کشی و باربری می‌توانید از باربری شهری(میرداماد ) کمک بگیرید زیرا این باربری شهری دارای چندین سال تجربه است و کار شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد.