کاربران گرامی سایت باربری شهری  ( میرداماد)  در این مقاله در مورد اثاث کشی بسیار آسان با حضور کودکان صحبت خواهیم کرد پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید .
همه ما می‌دانیم کودک هر لحظه نیاز به مزاقبت دارد اما در حین اثاث کشی مراقبت از آنان دو چندان می‌شود پس زمانی که شما در حال اثاث کشی هستید بسیار استرس دارید که کودکتان به چیزی دست نزند یا کار خطرناکی انجام ندهد .حتی ممکن است استرس شدید داشته باشید که کودکتان چگونه می‌تواند با منزل جدید خو بگیرد زیرا مدت‌ها در این منزل بودن است و برای کودک این جا به جایی بسیار سخت است .
پس نکاتی که در ادامه مطلب بیان شده است را حتما بخوانید در ذهنتان بسپارید و در حین اثاث کشی به آنها توجه کنید تا کار اثاث کشی برای شما بسیار راحت باشد و بدون وجود کوچکترین مشکل این کار را انجام دید .

اثاث کشی بسیار آسان با حضور کودکان ، باربری آسان

در روز اثاث کشی کارهایی که در روزهای عادی برای کودک انجام می‌دادید را انجام دهید.

در روز اثاث کشی همانند روزهای عادی به کودکتان توجه داشته باشید اگر سر ساعت مشخصی کودکتان غذا میخورد روز اثاث کشی هم سر همان ساعت به کودک غذا دهید نه دیرتر و نه زود تر . با این کار یک برنامه ریزی مشخص دارید و تمام کارها را با حوصله انجام می‌دهید همچنین کودک حس بدی نسبت به این اوضاع وشرایط ندارد. بسیاری از کودکان شب‌ها دیرتر می‌خوابند و روز هم دیرتر بیدار می‌شوند پس شرایط را به گونه ایی محیا کنید که کودک به هیچ وجه بد خواب نشود.

اثاث کشی بسیار آسان با حضور کودکان ، باربری شهری

برای بسته بندی اثاثیه برنامه ریزی داشته باشید .

به دلیل داشتن کودکان نمی‌توان گفت فردا از هر ساعتی حال و حوصله داشتم کار بسته بندی را انجام می‌دهم پس باید برای این کار زمان مشخصی انتخاب کنید. اگر کودکتان سن کمی دارد و اصلا نمی‌تواند در زمینه بسته بندی حتی کمک کوچکی به شما بکند بسته بندی را زمانی انجام دهید که کودکتان خواب است اما اگر کودکتان توانایی کمک کردن به شما را دارد از کودک نخواهید برود و سرش را گرم کند بلکه از کودک بخواهید در بسته بندی اثاثیه سبک به شما کمک کند . با این کار کودکتان بسیار خوشحال است که به او اهمیت دادید و توانایی انجام این کار را دارد و هم اینکه سرگرم است و خیالتان راحت است که به هیچ کجا آسیب نمی‌رساند .

آماده سازی سوابق پزشکی کودک

یکی از نکات دیگر که باید در اثاث کشی بسیار آسان با حضور کودکان مد نظر داشته باشید سوابق پزشکی کودک است زیرا شما در مکان جدیدی که می‌روید باید سوابق پزشکی کودک را به متخصص جدید نشان دهید . اگر سوابق پزشکی کودکتان را ندارید به پزشک کودکتان مراجعه کنید و از ایشان بخواهید این سوابق را در اختیار شما قرار دهد.

بهتر است در روز اثاث کشی کودکتان را به مکانی آرام بفرستید.

در روز اثاث کشی کودکتان را به خانه مادر یا فرد دیگری ببرید تا کودکتان در آرامش باشد و شما هم به راحتی کارتان را انجام دهید و یا اینکه از یکی از آشنایان خواهش کنید کودکتان را برای چند ساعت مراقبت کند.

جمع‌بندی

در مطالب بالا درباره اثاث کشی بسیار آسان با حضور کودکان صحبت کردیم همانگونه که گفتیم این روز یکی از سخت تریم روزها وپراسترس‌ترین روزها است که با وجود یک کودک این استرس چند برابر می‌شود. کاربران گرامی باربری شهری کار باربری و اثاث کشی خود را به باربری شهری (میرداماد) بسپارید این باربری کار باربری را به بهترین شکل ممکن و با سرعت بالا انجام می‌دهد.